Domů

Vítejte v SAVE AGE

argaiv1321

Projekt SAVE AGE je první mezinárodní evropskou iniciativou, která považuje energetickou účinnost mezi seniory jako důležitý prvek pro snížení spotřeby energie.

Je konečně na čase zahájit akce na podporu energetické účinnosti mezi seniory žijícími v domovech pro seniory s tím, že zajišťování energetické udržitelnosti je jednou z největších výzev, které dnešní Evropa čelí.

Téměř 14 % populace EU je starší než 65 let a předpokládá se, že v roce 2050 to bude dvojnásobek. Do té doby zde bude 80 milionů starších Evropanů, kteří budou stále hrát roli v naší společnosti i přes omezení, které stárnutí přináší. 1,5 milionu lidí žije ve vice než 24 000 domovech pro seniory po celé Evropě, což je činí podstatnou společenskou a organizační skupinou.

Snižování výdajů za energie v evropských domovech pro seniory

Prosíme, připojte se ke komunitě energetického povědomí domovů pro seniory a vyplňte “Dohodu o partnerství”!

Podepsané dohody zasílejte prosím prostřednictvím mailu na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Tato adresa je chráněna před spamboty. Musíte mít povolen JavaScript nebo je zde možnost zaslání poštou na adresu:

Skupnost socialnih zavodov Slovenije (SSZS)
Letališka cesta 3 c
1000 Ljubljana
Slovenia

 
 
Build Up News European Year 2012 | Active Ageing and Solidarity between Generations European Year 2011 | EYV 2011 ALLIANCE Logo 2010 against poverty

Valid XHTML and CSS.